GREEN24 High-gloss furniture cleaner – 500 ml No reviews yet Ready to use · for glossy furniture fronts €14,31€28,62 / l Add to cartSold out
GREEN24 Plastic care emulsion – 250 ml No reviews yet Care emulsion for plastic and rubber €10,21€40,84 / l Add to cartSold out
GREEN24 Leather care balm – 250 ml No reviews yet Colour-neutral care for smooth leather €14,31€57,24 / l Add to cartSold out
GREEN24 Upholstery fabric protector – 500 ml No reviews yet Stain protection for compatible fabrics and leather €15,34€30,68 / l Add to cartSold out
GREEN24 Tile and stone deep cleaner – 1 litre No reviews yet Concentrate for grease, wax and old care films €11,23€11,23 / l Add to cartSold out
HOTREGA HOTREGA vinyl floor care cleaner – 1 litre No reviews yet Mopping care for vinyl, PVC and PU-coated floors €9,99€9,99 / l Add to cartSold out
GREEN24 Abfluss-Fix 1 litre set with gloves and measuring cup No reviews yet Abfluss-Fix 1 litre set with gloves and measuring cup €12,95€12,95 / l Add to cartSold out
GREEN24 Stainless steel care spray – 300 ml No reviews yet Stainless steel care spray – 300 ml €12,95€43,17 / l Add to cartSold out